خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شروع پخش آزمایشی “شبکه سلامت سیما” از فرستنده سوم دیجیتال تهران - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 14 مهر‌ماه سال 1391شروع پخش آزمایشی “شبکه سلامت سیما” از فرستنده سوم دیجیتال تهرانdvbpersian

این شبکه در بدو شروع به کار خود بعد از سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، لوگوی خود را به نمایش گذاشت، که با این تفاسیر، این شبکه اولین شبکه ی دیجیتالی می باشد که در واپسین لحظات شروع به کار خود لوگوی خود را رونمایی می کند.

شنیده ها حاکی از آن است که در ماه های آتی در بسته ی هشت تایی فرستنده سوم دیجیتال، کانال ۲۰ به عنوان “شبکه تخصصی خانواده” قرار گیرد.

طبق خبرهایی که دوستان در خوزستان اعلام کرده بودند، برای چند دقیقه ای همزمان با تهران در فرستنده سوم دیجیتال اهواز و دزفول این شبکه قابل دریافت بود که بعد از گذشت اندک زمانی قطع شد.

 هم اکنون شبکه سلامت سیما (در تاریخ ۱۱ مهـرماه سال جاری)، پخش آزمایشی برنامه های خود را بدون لوگو پیش می برد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر