خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حضور غیرمنتظره رشیدپور در یک شبکه ماهواره ای دیگر - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 5 فروردین‌ماه سال 1391حضور غیرمنتظره رشیدپور در یک شبکه ماهواره ای دیگرdvbpersian

رضا رشیدپور مجری سابق تلویزیون دولتی ایران که مدتی بود در تلویزیون “ایرانیان” شروع به کار کرده بود، به صورت ناگهانی در شبکه ماهواره ای ۲۰ ظاهر شد.

به گزارش سایت خبری “تیک”TIK.IR ، رشیدپور که در اقدامی شوکه کننده، سال گذشته از تلویزیون جدا شده و در تلویزیون ماهواره ای ایرانیان (که دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است) مشغول به فعالیت شده بود، نزدیک به سه ماه است که دیگر در شبکه ایرانیان دیده نمی شود و اساساً برنامه های او پخش نمی شود.

منابع مطلع، پیش از این عدم حضور وی در “ایرانیان” را به دلیل مشکلات شخصی رشیدپور می دانستند، اما حضور غیرمنتظره رشیدپور در ویژه برنامه نوروزی شبکه ماهواره ای ۲۰، باعث قطعیت “قهر رشیدپور از شبکه ماهواره ای ایرانیان” شده است.

در همین حال، یک منبع مطلع در گفت و گو با سایت خبری “تیک”، گمانه زنی ها در مورد “قهر رشیدپور از شبکه ایرانیان” را تایید کرد. رشیدپور نزدیک به سه ماه است که برنامه ی شبانه و مستمر خود در شبکه ایرانیان را بدون ارائه هیچ توضیحی قطع کرده است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر