خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبکه های تعاملی شیما راه اندازی و رونمایی شدند - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 26 دی‌ماه سال 1390
شبکه های تعاملی شیما راه اندازی و رونمایی شدند

برای استفاده از این شبکه ها نیازمند یک دستگاه تلویزیون، یک گیرنده ی مخصوص، یک مودم ADSL و یک خط تلفن ثابت دارید.

کار و استفاده این شبکه از طریق گیرنده ی تلویزیون (که شبیه به یک دستگاه ست تاپ باکس) که از طریق انواع کابل ها به انواع تلویزیون ها اتصال دارد و از طرف دیگر اتصال گیرنده مخصوص به یک مودم ADSL می تواند تصویر را دریافت کند.

یک پهنای باند اختصاصی از شبکه ی مخابرات کشور، محتوا را از طریق دیتا سنتر که در سازمان صدا و سیما می باشد، سیگنال را به دست مشترک می رساند.

این شبکه ی تلویزیونی قابلیت های زیادی دارد که مشترکان این شبکه می توانند فیلم و سریال مورد نظرشان را برای پخش سفارش دهند.

با اتصال به این شبکه می توان برنامه های زنده ی تلویزیونی رو متوقف یا به عقب برگردانند و برنامه های پخش شده از شبکه های سیما را تا یک هفته بعد از پخش مجدداً مشاهده کنند.

گیرنده ی مخصوص این شبکه ی تلویزیونی، علاوه بر دریافت ۱۶ شبکه دیجیتالی، امکان استفاده از انواع موسیقی، بازی های رایانه ای، آخرین اخبار ترافیکی، آب و هوا و اوقات شرعی شهر محل سکونت خود را برای کاربران خود فراهم می کند.

این گیرنده احتیاجی به آنتن هوایی ندارد و بستر سیگنال برای دریافت این شبکه های جدید ADSL می باشد.

برای استفاده از این شبکه تلویزیونی می توانید به مراکز مخابراتی محل سکونت خود مراجعه کرده و یا از طریق پایگاه اینترنتی شیما، ثبت نام کنند.

متقاضیان این شبکه تلویزیونی باید علاوه بر تجهیزات مورد نیاز در که بالا به آن اشاره گردید، ماهیانه مبلغ صد هزار ریال حق اشتراک به شرکت مخابرات پرداخت کنند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر