خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
بزرگترین نمایشگاه ماهواره و تجهیزات وابسته CSTB2012 - مسکو - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 26 دی‌ماه سال 1390


بزرگترین نمایشگاه ماهواره و تجهیزات وابسته CSTB2012 - مسکوdvbpersian

دوستان هر سال در کل دنیا نمایشگاهای تخصصی ماهواره زیادی برگزار میشود که یکی از مهمترین های آن نمایشگاه مسکو و دیگری دبی میباشد. چهاردهمین نمایشگاه بین الملی مسکو ۷ الی ۹ فوریه۲۰۱۲ در پایتخت روسیه دایر میباشد. این نمایشگاه شاهد حضور غرفه از تمام شرکتهای رمزنگار ( سیستمهای کدگذار ) شبکه های معروف تلویزیونی و از آخرین دستاورد های این صنعت رونمایی میشود. این نمایشگاه به صورت زیر غرفه بندی شده است :


digital terrestrial television,

cable

satellite

IPTV, OTT TV, HDTV, 3DTV

wireless technology

multiservice networks operator services

satellite communications

پبشنهاد میکنم عزیزان علاقه مند که قادر به مسافرت هستند حتما از این نمایشگاه بازدید بعمل بیاورند. من تصاویر این نمایشگاه را در سال ۲۰۱۱ خدمت شما ارایه میکنم.برنامه های که در سال ۲۰۱۲ برای مردم در نظر گرفته شده است بدین شرح میباشد :


:BUSINESS PROGRAM CSTB’2012

International Forum CSTB’2012 (conducted with the assistance of IBC)
National Award in the field of multi-channel digital TV ‘Big Digit-2012 “
World Content Show – Festival TV Channel
National Pavilions


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر