خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
«خنده بازار» در ۵۰ قسمت برای دهه فجر و نوروز تولید می‌شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 9 دی‌ماه سال 1390


«خنده بازار» در ۵۰ قسمت برای دهه فجر و نوروز تولید می‌شود


dvbpersian

فرید شب‌خیز گفت: پیش تولید سری جدید مجموعه «خنده بازار» آغاز شده و کار تصویربرداری آن این هفته آغاز می‌شود. وی ادامه داد: سری جدید با حضور بازیگران قبلی به همراه بازیگران جدید ساخته می‌شود که البته چون هنوز قراردادهایمان قطعی نشده از اعلام نام آنها معذورم.
شب‌خیز همچنین درباره رفتن آرش قادری سرپرست گروه نویسندگان مجموعه خنده بازار و جایگزین او گفت: آرش قادری به خاطر درگیر شدن با یک سریال بزرگ و نوشتن فیلمنامه‌ آن گروه ما را ترک کرد البته او هرجا که باشد دوست ما به شمار می‌رود. در حال حاضر نیز گروه سرپرست خاصی ندارد و نویسندگان به روال همیشه کارهایشان را انجام می‌دهند. 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر