خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبکه ورزش دهه فجر افتتاح میشود ؟ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 9 دی‌ماه سال 1390


شبکه ورزش دهه فجر افتتاح میشود ؟

dvbpersian

تاج ظهر امروز در نشست سالانه هیئت فوتبال استان مازندران در اداره کل تربیت بدنی استان مازندران اظهار کرد: اهیمت ورزش فوتبال روز‌به‌روز در حال گسترش است و گسترش آن با هیچ پدیده‌ای اجتماعی دیگر قابل قیاس نیست. وی تصریح کرد: بسیاری از کشورها با ورود به فوتبال قدرت سیاسی خود را از طریق فوتبال به رخ سایر ملت‌ها می‌کشند.
نائب رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به جوانان بودن کشور و گرایشی که نسبت به این ورزش در ایران وجود دارد، خاطرنشان کرد: برای دستیابی به اهداف کلان در فوتبال باید نقشه و مناسب تعریف باشد.
وی ادامه داد: جوان بودن کشور امتیاز است ولی اگر برای جوانان و ارتقای ورزش در کشور برنامه مشخص و مدون تهیه نشود، نتیجه عکس دارد و فرصت تبدیل به تهدید می‌شود.تاج ایجاد باشگاه‌های ورزشی در کشور را مساوی با بستن زندان‌ها اعلام و بیان کرد: برای کنترل برخی ناهنجاری‌های اجتماعی در کشور توجه به ورزش باید به طور جد پیگیری شود و بسیاری از پدیده‌های اجتماعی به وسیله فوتبال حل و فصل می‌شود.
نائب رئیس فدراسیون فوتبال ایران از ایجاد شبکه ورزشی در صدا و سیما خبر داد و گفت: براساس اطلاعاتی که دارم مدیر این شبکه نیز تعیین شده است

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر