خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سری جدید «خنده بازار» از یکشنبه پانزدهم آبان روی آنتن می‌رود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 13 آبان‌ماه سال 1390


سری جدید «خنده بازار» از یکشنبه پانزدهم آبان روی آنتن می‌رود


dvbpersian

به گزارش روابط عمومی سیما سری جدید برنامه «خنده بازار» از روز یکشنبه ۱۵ آبان آغاز و تا روز جمعه ۲۰ آذرماه ادامه خواهد داشت و هر روز روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.
بنا بر این گزارش، در سری جدید مخاطبان با تغییر در برخی چهره های این برنامه مواجه خواهند شد و رامتین حامی فرد به جای سامان گوران آیتم ۹۰ درصد را اجرا خواهد کرد.
همچنین در خنده‌بازار جدید بخش‌های «۹۰ درصد»، «گشت نامحسوس»، «مسابقه سریالی» و «چهارپایه داغ» حفظ شده و چند آیتم جدید به نام‌های «خیمه‌شب‌بازی»،‌ «ماجراهای باورنکردنی» و «مکتب‌» به کار اضافه شده‌ است. حذف بخش «هشت» (شوخی با برنامه هفت) نیز یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی است که برای خنده‌بازار جدید افتاده است.
تهیه کنند این برنامه فرید شبخیز است.
سری جدید این مجموعه طنز اجتماعی به معضلات جامعه میپردازد و شامل بخشهای مکتب،بانک ،خیمه شب بازی ،داستانهای باورنکردنی ،پلیس نامحسوس ،مسابقه سریالی ،عموها و خاله ها، نود، فرودگاه، چهارپایه داغ و … است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر