خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کولاک رسانه ایی Al Jazeera برای جشن پانزدهمین سالگرد تآسیس خود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 12 آبان‌ماه سال 1390


کولاک رسانه ایی Al Jazeera برای جشن پانزدهمین سالگرد تآسیس خود

dvbpersian

خوب این روزها خبر از این پلت فرم قطری در امروزنا زیاد به چشم خورده تنها کمتر از یک هفته که اعلام داشتیم شبکه خبری – ورزشی جدید این رسانه یعنی Al Jazeera Sports News روی ایر می رود تنها ۲ روز پس از اعلام این خبر الجزیره اعلام کرد نسخه HD این شبکه هم راه اندازی کرده است و به زودی روی ایر خواهد رفت . اما این پایان کار نیست و با این شبکه سومین شبکه HD ورزشی این پکیج بعد از شبکه های Al Jazeera Sports HD1 و Al Jazeera Sports HD2 هست که برروی ایر خواهد رفت .

شبکه Al Jazeera Sports News در دو موقعیت ۲۶ درجه شرقی و ۷ درجه غربی روی ایر خواهد رفت و همچنین یادآوری می کنم Al Jazeera Sports News HD فقط و فقط از طریق ماهواره نایلست در دسترس می باشد و نسخه SD این شبکه با نام ALJ Sports News به صورت کاملا رایگان FTA است .

Al Jazeera Sports News به آخرین اخبار ورزشی اختصاص داده شده و در نوع خود اولین می باشد در خاورمیانه و در اول نوامبر آغاز شده است برای ۱۵ همین سالگرد این رسانه قطری . البته دقیق اعلام نکردند ایا ۲ نسخه HD این رسانه در بدر یا نایلست هم روی ایر خواهد رفت یا خیر ؟ یا فقط در همین پارامترهای زیر در دسترس هستند :


Al Jazeera Sport Channel HD 1    Arabsat-2B 30.5°E    ۴۱۲۵    R    ۲۷۵۰۰    ۳/۴

Al Jazeera Sport Channel HD 2    Arabsat-2B 30.5°E    ۴۱۲۵    R    ۲۷۵۰۰    ۳/۴


...

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر