خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
هفته آخرآذر ماه،شروع برنامه های نگین تی وی بر روی ماهواره هاتبرد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 10 آبان‌ماه سال 1390


هفته آخرآذر ماه،شروع برنامه های نگین تی وی بر روی ماهواره هاتبرد


dvbpersian

شبکه نگین تی وی اعلام کرد که از هفته آخر آذر (دسامبر امسال)برنامه های خود را به صورت رسمی در ماهواره هاتبرد آغاز خواهد کرد .روز افتتاحیه این شبکه کمی زود تر در تاریخ ۲۰۱۱/۱۱/۱۱خواهد بود.این شبکه هنوز فرکانسی برای شبکه های خود اعلام نکرده است .

شبکه نگین تی وی  اولین و تنها کانال مستقل فارسی زبان از کانادا باز کیفیت و فرمت HD و معمولی است که شامل برنامه های متنوع در زمینه های فشن (مد و زیبایی)، موزیک، فیلمها و سریالهای دیدنی تولید کانادا و آمریکا با دوبله یا زیرنویس فارسی، گزارشهای خبری با یک فرمت منحصر به فرد و برنامه های تاک شو در زمینه موضوعات روز خواهد بود. همچنین  شبکه دوم نگین  تی وی  هم بصورت یک کانال تمام خبری (اخبار جهان، اخبار اقتصادی و تحولات روزانه در بازار بزودی راه اندازی خواهد شد .

برنامه های این شبکه را هم اکنو ن  از طریق وب سایت این شبکه http://www.negintv.net/ و همچنین بروی سیستم GlWiz  در کانادا، آمریکا و اروپا که دسترسی به اینترنت با سرعت بالا وجود داره پخش می شود .افتتاح رسمی این شبکه در تاریخ 20 آبان...


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر